Дом страха - Horror House Варшава

Что Horror House - Дом страха?

полная версия страницы

Нравится ли вам быть страшно? Вам нравится время от времени, чтобы почувствовать настоящий кайф ли, испытывать страх, холодный пот появляется на его виске? Вы хотите знать, как это, когда вы открываете дверь, за которой может скрываться опасность? Откройте дверь, за которой ... конечно, таится опасность?

Вы считаете себя человеком со стальными нервами, человек, который не легко скрывается за углом иллюзии страха? Hola, Hola! Вы когда-нибудь проверяли свои нервы в настоящем доме ужасов? Теперь это ваш шанс! Ужас дом побег номер, расположенный в самом центре Варшавы, место, которое ответит на все ваши вопросы. Пригласите своих друзей

Straszne miejsce na ul. Nowy Świat 52 w Warszawie


Czy dom Strachu to escape room?

W bardzo małej części tak - występują u nas elementy które są również w escape room, ale są one dużo prostsze i łatwiejsze w rozwiązaniu. W escape room trzeba rozwiązywać łamigłówki i łączyć ze sobą fakty. U nas wystarczy coś znaleźć np. klucz. W escape room jest to dużo trudniejsze ale z uwagi że w naszym domu grozy targają wami emocje i nie potraficie czasami racjonalnie myśleć, wystarczy gdzieś zajrzeć bez wymyślania kodów i rozwiązywania trudnych do odgadnięcia zagadek.


Czy lubisz się bać?

Czy lubisz od czasu do czasu poczuć prawdziwy dreszcz emocji, poczuć strach? Chcesz się dowiedzieć, jak to jest kiedy wchodzisz do domu grozy, w którym może czaić się niebezpieczeństwo?

Odwiedzając Horror House w Warszawie, wybierasz niepewność, strach, dreszcz, chęć ucieczki… Jak w prawdziwym horrorze. Myślisz, że rzeczywiście uda ci się uciec? Co jesteś w stanie zrobić i ile poświęcić żeby się wydostać. Chcesz się dowiedzieć? Otwierając drzwi domu strachu z elementami escape roomu, z całą pewnością poznacie swoje słabe strony. Dom grozy to miejsce, w którym staniesz się bohaterem horroru i jeśli przetrwasz, gwarantujemy godziny rozmów o tym kto co zrobił lub jak rozwiązał zagadkę, jak się zachował, jak krzyzcał... Chcesz przeżyć to na własnej skórze? Nic prostszego, horror czeka na Was w Warszawie. W samym centrum stolicy stoi budynek, a w nim horror - dom strachu z elementami escape room. Odważysz się czy to ponad twoje siły?

Interaktywne muzeum strachu Warszawa

Chcielibyście choć na krótką chwilę wkroczyć w niepewność? Poczuć ten rodzaj strachu, który znacie tylko z ekranów kin? Chcielibyście zajrzeć do domu strachu lub raczej domu strachów? Wielu strachów...? Musicie jednak pamiętać, strach ma swoją cenę, ta cena jest bardzo wysoka: wasze nerwy w totalnej rozsypce... Jesteście gotowi?

Straszne miejsca w Wraszawie

Straszne miejsce na ul. Dunaj w Warszawie

Czy boisz się ciemności? A może co innego spędza sen z twoich powiek? Lubisz wchodzić w szranki ze swoimi lękami? Nie boisz się przygody, którą znasz choćby z filmów grozy? Swoje nerwy ze stali sprawdzisz w strasznym domu w Warszawie.

Straszne miejsce na ul. Nowy Świat w Warszawie

Czego boisz się najbardziej, gdy gasną światła? A może wydaje ci się, że tak łatwo nie ulegasz swoim lękom? Pozostajesz niewzruszony, gdy w domu ciemno, a do drzwi rozlega się niepokojące pukanie? Czekamy na Ciebie na ul. Nowy Świat w Warszawie!

W domu grozy sprawdź samego siebie

Jeżeli nie boisz się ryzyka i czyhających za zamkniętymi drzwiami strachów, warto wkroczyć w niepewną przestrzeń domu grozy i dać ponieść się przygodzie. Otuchą niech będzie fakt, że z potworami nie musisz mierzyć się w pojedynkę. Zaproś znajomych, niech się boją!

Udowodnij sobie i innym, że niczego się nie boisz. Odwiedź dom strachu w centrum Warszawy i nie daj po sobie poznać, że czułeś oddech grozy na własnym karku. Zaproś znajomych i przeżyjcie wspólnie straszną przygodę! Odważysz się? Czekamy na Ciebie!